A'kin Skin Care

A'kin -  puhas ja naturaalne kosmeetikasari Austraaliast.
(Scroll down for english version...:))

Täna räägin Austraalia päritolu puhtast kosmeetikasarjast A'kin. Mida pean silmas puhta all? Eks ikka seda, et kõik A'kin brändi tooted on vabad parabeenidest, sulfaatidest, kunstlikest lõhna- ja värvainetest, silikoonidest, mineraalõlidest, ftalaatidest, jne kahjulikest ainetest, mis meie tervist kahjustavad. Aktiivseteks aineteks toodetes on erinevad taime-ekstraktid, mis meie nahka mõnusalt paitavad. Mis mulle veel meeldib, on see, et need tooted ei ole testitud loomadel ning samuti on koostisained 100% vegan! See tähendab, et igaüks võib leida oma lemmiku A'kin toote.

Minul on hetkel kasutusel näopuhastuskreem-toonik - A'kin Pure Facial Creamy Cleanser & Toner (kuiva ja tundliku naha jaoks), antioksüdantidega rikastatud päevakreem - Antioxidant Facial Day Creme (normaalse ja kombineeritud naha jaoks) ning kätekreem - Unscented Hand, Nail & Cuticle Creme (tundliku naha jaoks). 

Näopuhastusvahend on väga efektiivne. Seda võib kasutada nii vatipadjaga kui ka sõrmedega otse nahale määrides. Mina eelistan viimast varianti. Pigistan piisava koguse sõrmeotstele ja masseerin rongjate liigutustega üle terve näo, kaela ja dekoltee. Jätkan tegevust seni, kuni tean, et kogu make-up on hästi lahustunud ja seejärel kasutan kas kuiva vatipatja või puhast vett, et puhastusvahend näolt eemaldada. Ja tõesti, saabki nägu puhtaks! Ka ripsmedushi eemaldab see puhastuspiim väga tõhusalt! :) Nahk jääb mõnus pehme ja kuna tegemist on kaks ühes tootega, mis sisaldab ka toonikut, siis eraldi toniseerimiseks olulist vajadust ei ole. 

 
Puhastatud nahale kannan A'kin näokreemi, mis imendub suurepäraselt ja ei jäta nahale sugugi ülekoormatud tunnet. Lõhn on ka väga õrn ja tuntav ainult alguses, kui purgist sobiva koguse välja võtan. Kreem niisutab kenasti nahka ja sobib suurepäraselt minu tundlikule nahale :) Väga nauditav näokreem!
Viimase hetkel  kasutusel oleva tootena saan ära mainida kätekreemi. Ja kätekreemide osas olen äärmiselt valiv. Miks? No, isegi mul endal on raske oma käte nahast aru saada :) Tegelikult on mu käed enamuse ajast väga kuivad ja väga kergelt muutub naha ilme kätel selliseks, nagu tegemist oleks oluliselt vanema nahaga. Tean, et siinkohal on väga oluline ka sisemine niisutus näiteks kvaliteetse oliivõliga vms, kuid on hea, kui kotis on alati käepärast üks kätekreem. Taaskord pean A'kin tooteid kiitma! See kätekreem on suurepärane. Imendub imeliselt ja ei jäta mingit rasvast või kilejat kihti kätele. Mõnus siidine nahk kätel püsib terve päeva. Seda ei ole nii lihtne saavutada, muide! Kui mõnus on see tunne, et käed on pehmed ja niisutatud ning neid on hea vaadata! :) Mõne jaoks on see ilmselt päris loomulik, kuid probleemse kuiva nahaga käte jaoks lausa imeline! 

In english...
I am talking about Australian clean cosmetics brand A'kin today. What do I mean by clean cosmetics? I mean that all the products are free from parabens, sulphates, phthalates, silicones, mineral oil, artificial colors and fragrances - free from the nasty things that are not safe to our health. These products contain botanical extracts instead and these are like caress to the skin. 

I really enjoy that A'kin products are not tested on animals (cruelty free) and they are suitable to everybody, because they are fully vegan! So everyone can find their favourite A'kin product.

At the moment I am using three products - A'kin Pure Facial Creamy Cleanser & Toner (dry and sensitive skin), Antioxidant Facial Day Creme (normal and combined skin) and Unscented Hand, Nail & Cuticle Creme (sensitive skin). 

The Facial Creamy Cleanser & Toner is very effective. It can be used either with a clean cotton pad or by massaging it straight to the skin with the fingers. I prefer the last option. I squeeze a proper amount of the cleanser to my fingertips and massage it to my face, neck and decollete . I keep massaging until all the make-up is diluted and remove the cleanser with a dry cotton pad or simply rinse off with warm water. It truly does the job! Face gets all clean and even mascara is easily removed with the cleanser. The skin is soft and clean afterwards. And there is no need to use separate toner, due to the 2 in 1 system of the cleanser. 

After cleaning my skin with the A'kin cleanser, I do apply the facial cream. It goes on smoothly and absorbs perfectly. And I like that the cream is not heavy at all. The scent is mild and you can feel it only when taking out from the container. The cream is well moisturizing and it is suitable for my sensitive skin.  I really do enjoy it!

The last product that I am using from A'kin at the moment is a hand cream. I am very picky when it comes to the hand creams. Why? Well, it is hard for even myself to figure out my hands. My hands are very dry most of the time and the skin on my hands seems to be much older than myself sometimes. I know that it is very important to moisturize the organism inside out with different oils, like virgin olive oil etc., but it is good to have one hand cream always in a bag. Once again I have to approve A'kin's products! This hand cream is excellent. It absorbs fantastically and does not leave the skin oily or filmy. Skin stays nicely soft and silky throughout the day. It is not so easy to achieve that, by the way! What a great feeling to have soft and moisturized hands and it is a pleasure to watch beautiful hands! :) It is natural and normal probably to some people, but for a person with dry skin, it is wonderful!
 

Kommentaarid