Dr. Ohhira

Dr. Ohhira
Scroll down for english version…
Nagu lubatud, kirjutan tänases postituses teisest vahvast koostööpakkumisest, mis leidis aset pärast blogiga avalikuks tulemist. Minuga võttis ühendust Sven, kes toob maale Dr. Ohhira tooteid. Ma olen siiralt rõõmus ja tänulik, et selline ülimalt tore uus inimene minu tutvusringkonda liitus ja samuti olen tänulik nende toodete eest, mida Sven mulle testimiseks pakkus. Aitäh! 😊 

Jaapani päritolu ettevõte, Dr.Ohhira, ei ole tüüpiline ilutoodete või dekoratiivkosmeetika tootja. Dr. Ohhira tootevalikus on kaup, mis avaldab pikaajalise tarbimise järel vägagi otsest mõju meie ilule ja väljanägemisele ning heaolutundele terviklikult. Nende tootevalikust leiab järgmised toidulisandid: probiootikumid (mille kohta olen AINULT head kuulnud!!), prebiootiline pasta ning kollageenijook. Etteruttavalt ütlen, et kavatsen ka need tooted ära proovida ja teile nendest siin blogis kirjutada 😊 Lisaks toidulisanditele, mis meie soolestikku (ja sellest tulenevalt ka välimust) tugevalt toetavad, on Dr. Ohhira tootevalikus ka 2 ilutoodet -  Dr.Ohhira® Kampuku iluseep ning Dr. Ohhira® probiootiline Magoroku nahahooldusõli.  Nendele kahele viimasele minu seekordne postitus keskendubki!

Probiootiline Kampuku iluseep on loodud kasutades Jaapani iidset fermenteerimiskunsti ning looduslikke koostisaineid. Kui seebi pakendist välja võtsin, tõmbasin kohe ninaga õhku et mingit iseloomulikku lõhna tunda, kuid pean ütlema, et sellel seebil on pea olematu lõhn. Täiesti super! Nende jaoks, kes on harjunud väga intensiivsete seebilõhnadega, on see võib-olla harjumatu, aga mina midagi sellist just ootasingi! See tähendab, et selles seebis ei sisaldu mitte üldse ei kunstlikke ega ka looduslikke lõhnaaineid. Väga mahe ja mõnus.

Otsustasin, et kasutan Kampuku iluseepi seni, kuni see on otsas ja nüüd nii ongi. See 80g seep kestis küllaltki pikka aega (natuke üle kuu), arvestades seda, et kasutasin seda üle terve keha. Iluseebi infokiri lubab, et see on nahka niisutava toimega. Paar nädalat pidin seda niisutavat toimet ootama. Alguses peale näopesu oli ikka kiskuv tunne, nagu tavalise seebiga pestes, kuid paari nädalase kasutamisperioodi jooksul saavutas nahk tasakaalu ja lisaniisutamist tegelikult ei vajanud. Uskumatu eh? :) Selles mõttes on see seep ideaalne meestele, kes niikuinii igasugu kreemitopsikuid ei fänna. Nägu puhas ja samal ajal niisutatud ka.

Mis mulle eriti selle seebi juures meeldis, on see, kui MEGA VAHU see andis. See on tõesti wow! Ja selle pärast sobib see seep ideaalselt raseerimiseks! Tähelepanu naised – see on võimalus välja vahetada oma sünteetiliste lõhnaainetega rikastatud raseerimisvahud ja kehapesuvahendid! :)


Teine toode, mida katsetasin on probiootiline Magoroku nahahooldusõli. See ei ole tüüpiline vedel õli. See on pakendatud tuubi sisse ja seda kulub uskumatult vähe. Sõltuvalt keskkonna temperatuurist võib see tuubis olla vedel või kergelt tahke (tuleb tuubist välja nagu kreem). Mina elan keskküttega korteris ja siin on õli enamuse ajast pigem tahkem olnud. Peo peale pigistades hakkab kohe mõnusasti n.ö. sulama ja seda on hea määrida, kuhu vaja. Kasutamine on küll väga mugav, pean ütlema. Ära jääb selline tüüpiline õliga lödistamine ja pärastine pakendi ning pindade õlist puhastamine, mis kaasneb nt pudelites olevate õlide (beebiõlid jm) kasutamisega.


Lõhna kohta ütlen, et see on autentne rasva lõhn. Jälle väga aus ja puhas toode! Kui see lõhn kedagi häirib, siis saan öelda, et see ei püsi aktiivsena väga kaua ning alati on võimalus Magoroku iluõlile lisada peo sees tilk oma lemmikut eeterlikku õli! :) Mina kasutan seda nii ja naa. Ja ka lastele on seda hea ja turvaline karedatele, niisutamist vajavatele kohtadele määrida. Mulle meeldib seda eriti pärast raseerimist nahale kanda.


Väga väga lahe uudis on see, et kuni 19.detsembrini saate te kõik, kes te kasutate sooduskoodi greenwonderlandalice, mõlemad tooted 10% soodsamalt soetada! Kui vägev, eks! Jõulud pole enam kaugel ja nii Dr. Ohhira Kampuku iluseep kui ka Dr. Ohhira Magoroku iluõli on suurepärane kingiidee kõige kallimatele! 😊

Ära unusta sooduskoodi: greenwonderlandalice


In English...
As I promised in my last post, I will tell You about the second cooperation offer I received after coming public with my blog. I was contacted by Sven, who is an official retailer of Dr. Ohhira’s products in Estonia. I am sincerely happy and thankful for such a great new person in my friend list and I am also thankful for these products, that I was able to test. Thank You! 😊

Dr. Ohhira is a Japanese brand, which is not typical producer of beauty- or make-up products. Dr. Ohhira products have a great impact on our beauty and wellbeing if consumed for a longer period of time. You can buy different food additives like probiotics (I have heard only very positive feedback about these), prebiotic paste and collagen drink from their list. I will try all these products in the near future and I will make another blog post about these 😊 And there are also two beauty products available – Dr. Ohhira® Kampuku beauty soap and Dr. Ohhira® probiotic Magoroku beauty oil. My blog post focuses this time on these two items!

The Probiotic Kampuku beauty soap is produced by using the ancient Japanese fermentation art and only natural ingredients. When I took the soap out from the package I instantly tried to catch the smell, but I have to admit that the scent is almost non-existent. Super! For those, who are used to heavy smelling soaps, this might be unusual and unfamiliar, but this is what I expected from that soap! It means that there are no synthetical or natural fragrances added and it is mild and pleasant.

I decided to use the soap until I run out of it, and now, this is it. This soap bar (80 grams) lasted quite long (a bit over a month), and I did use it all over my body. The informative label of the soap promises that the skin will be moisturized after using the soap. I had to wait few weeks for that moisturizing effect to really be there. At first the skin felt like after washing with any other soap - dry and in need of moisturizer. But after few weeks of using, my skin didn’t need any additional moisturizing. Unbelievable eh? The soap is perfect for men, who do not like to use creams. Using this soap, the skin is pure and moisturized also. Women usually love all sort of cream pots 😊

The thing that I really enjoyed about this soap is that it is foaming like crazy! You can have a truly thick foam, which is very good to use when shaving for example. Attention ladies – this soap gives You an opportunity to throw out all synthetic shaving foams and also all the synthetic body wash products.

The second product that I tested is the probiotic Magoroku beauty oil. It is not typical liquid oil. It is packaged in a tube and You really need only a little amount of it. Depending on the temperature in the house it may be liquid or cream like. I live in an apartment with central heating and my oil has stayed cream like. After squeezing it out to your palm, it starts melting and it is really easy to apply. I have to say that it is really comfortable to use it. There is no mess with the tube after You’ve finished, like it happens with usual oil bottles for example.

The product smells like fat. It is also very pure product. If this smell bothers you, I can say that it does not linger on for very long and there is always a possibility to add a drop of your favorite essential oil to the beauty oil and voila, you are good to go! I have been using the oil with and without essential oils, either way, it is great. And it is so safe and pure, that you can use it on your children also. I enjoy it after shaving for example.

And I have great news! Until December, 19th, You can use my discount code greenwonderlandalice, and have the products 10% cheaper! How great is that! The Christmas is not far anymore and  both of these products would be a great gift to Your loved ones! 😊

So, do not forget your discount code: greenwonderlandaliceKommentaarid