100% Pure Super Fruits Healthy Foundation

Jumestuskreem
 Scroll down for english version...
Kui suvi on selline aeg, mil ei taha oma nahka mitte millegagi koormata siis nüüd hakkab kätte jõudma sügis, see aeg, millal on täitsa mõnus ühtteist näole panna ja n.ö. full coverage jumestuspõhja kanda. Täna räägin jumestuskreemist. See on oluline osa jumestusest ja olgem ausad, jumestuskreemide valik on nii meeletult lai, et seda ühte õiget leida on päris raske. Minu jaoks teeb valiku natukene kitsamaks asjaolu, et kasutan vaid puhast kosmeetikat (ei sisalda potentsiaalseid nahaärritajaid või veel hullem – kantserogeene). Tavapoodide lettidele jõuab üha enam kvaliteetset puhast kosmeetikat ja sellest on küll puhas rõõm! Siiski pean ära mainima, et suurem osa minu kasutatavatest kosmeetikatoodetest pole veel Eestis müügile jõudnud või ei ole laialt kättesaadav (see tähendab, et on vaja kuskilt kindlast salongist otsida), mistõttu tellin need valdavalt kusagilt Euroopast või koguni USAst.

Hetkel on mul kasutusel 100% Pure Superfruits Healthy Foundation. 100% Pure on aastal 2005  Californias asutatud ettevõte, mille tootevalik on väga lai. Nad pakuvad nahahooldusvahendeid (nii näole kui kehale), juuksehooldustooteid ja ka dekoratiivkosmeetikat. Kõik 100% Pure tooted on täielikult puhtad – ei sisalda kahjulikke toksiine, kunstlikke värvi- ja lõhnaaineid ega ka sünteetilisi säilitusaineid! Samuti on tegemist naturaalsete, cruelty-free toodetega, mida pole katsetatud loomadel. Paljud tooted sobivad veganitele!

100% Pure tootevalikus on segadusseajavalt palju jumestuskreeme. Need erinevad omavahel peamiselt konsistentsi poolest. On olemas ka hästi vesine jumestuskreem, mis on pigem niisutav-tooniv, kui kattev. Mina valisin sellise, millel on lubatud full-coverage tulemus ehk siis täielikult kattev - 100% Pure Superfruits Healthy Foundation! See on rikkalikult kreemine ja katab suurepäraselt naha ebatasasused, samal ajal ei jää näkku ebasoovitavat krohvikihti ega mingil moel rasket tunnet. Toonide valik on lai (9 erinevat tooni) ja igaüks, kes soovib, leiab oma. Mina kasutan tooni white peach, mis on sobilik heledale, soojade varjunditega nahale.  Selle jumestuskreemi koostises olevad antioksüdandid ja vitamiinid pärinevad superviljadest nagu ka nimi ütleb. Ja eriti tervitatav on see, et kõik jumestuskreemid on oma tooni saanud taimepigmentidest mitte sünteetilistest värvainetest!! 😊
Toode on pakendatud väga mugavasse pumbaga pudelisse ja see on omakorda veel hästi vahva papist pakendi sees. Seda papist pakendit saab hiljem näiteks riisiga täites muusikainstrumendina kasutada 😊  
Jumestuskreemi kogus on 30ml ja selle hind 46 $. Valuutakursist sõltuvalt siis ca 39 . Jah, võrreldes tavapoodides leiduvate jumestuskreemidega (a la Loreal, Bourjois jne.) on see hind väga krõbe. Aga nahk tänab! Selle investeeringu tegemisel on suur tõenäosus, et nahahoolduseks kulub vähem raha, kuna nahk hingab ja on terve, kuna jumestuskreemi koostisained on puhtad ja ei mata nahka!
Soovitan soojalt! 😊


In english…
If summer is the time, when You don’t want to cover Your skin with all sort of makeup, then now the autumn sneaks in, and it is nice to wear a little more makeup, it is full-coverage makeup time! I am going to talk about foundation today. Foundation carries an important role in creating the base for makeup and let’s be fair, there are so many different foundations, that it is not easy to find the one for Yourself. The choice narrows a little bit down for me, because I do use only pure makeup products (which contain no artificial preservatives like parabens etc, no harsh chemicals at all, no carcinogens). There are more and more high quality pure products in the conventional stores and this is a great joy! But I do have to mention that the products I use are ordered from other countries in Europe or even from the USA, because these (most of them) have not yet introduced to Estonia.
I am currently using 100% Pure Superfruits Healthy Foundation. 100 % Pure is founded in Napa, California, in 2005. They have a wide range of products – skincare, body care, haircare and also decorative cosmetics (make-up). All the products are pure – free from toxins, artificial preservatives and dyes, fragrances etc. All the products are natural, cruelty-free (not tested on animals).
 100% Pure has many different foundation lines, which can be confusing. They differ mainly from each ohter by consistence. They even have a really watery foundation, which is more like moisturizer with a tone rather than covering foundation. I chose the one that promised a full-coverage result - 100% Pure Superfruits Healthy Foundation. It is creamy and nice and it covers all the imperfections as promised. At the same time does not leave any heavy coat and feels light on the skin. The range of tones is wide – there are 9 different tones You can choose from. I am using the tone White Peach, which is suitable for light skin with warm undertones. The foundation contains antioxidants and vitamins which are derived from superfruits (as the name says). The most interesting fact is that all the pigments which give the product the specific tone, are derived from fruits and vegetables 😊
The packaging is very comfortable, a container with a pump and this in turn is packed in a cool and beautiful cardboard package (i cannot say a box, because it is not a box, it is round shaped like the bottle). Anyway, - I was fascinated, when I received my order. You can use the package for making a musical instrument with rice afterwards for example 😊 The amount of the product is decent – 30 ml, and the price for that is 46 $. Depending on the Exchange rate about 39 . Yes, it is quite expensive if compared with usual/conventional foundations (like Loreal or Bourjois etc.), but Your skin is thankful! When You make this investment, then You probably need less skincare products after all, because Your skin is healthy and it can breathe properly, not to mention that all the ingredients are clean and does not bury the skin!
I can definitely advice using this wonderful foundation! 😊
Kommentaarid